Firmalarımız E-marketci Consulting ve EMCC Group, 2000 yılında Ankara’da başlayan faaliyetlerimiz doğrultusunda Merkezi Moskova’da bulunan uluslararası bir danışmanlık- belgelendirme şirketi haline gelmiş ve tüm dünyada tanınmış, önde gelen firmaların işlerini yapma becerisine erişmiştir.

Böyle bir platformda sürekli olarak iş yapabilmek için öncelikle güvenilir olmak gerektiğinin bilincindeyiz.

Moskova/Rusya ve Kiev/Ukrayna’daki ofislerimiz ve mühendis-expert kadromuz vasıtasıyla alınan belgelendirme işlemleri Rusya Gümrük Birliği (Rusya-Kazakistan- Belarusya) ve Ukrayna yasalarına uygun olarak yapılmaktadır.

Türkiye haricinde diğer bazı ülkelerde Temsilcilik Ofislerimiz vardır; bunlar: Almanya, USA ve Ukrayna’dır.

E-marketci Danışmanlık Ltd. Şti., Türkiye ve Dünyada; Rus ülkelerinin Kalite Danışmanlığı işleriyle uğraşmakta ve Belgelendirme, Fabrika Belgelendirmesi ve Endüstriyel İzinlerinin alınması işlerini yapmaktadır.

EMCC GROUP Ltd. ise ( Rusya’da registire olmuştur ) belgelendirme konusunda teknik hizmetler verilmesi, temsilcilik fonksiyonlarının yerine getirilmesi, fabrika auditi yapılması, ekspertiz raporu – döküman hazırlanması ve ilgili iş takiplerinin yapılması alanlarında hizmet vermektedir.