Sertifikasyon Ön Çalışmaları; Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren konunuzu çözmek üzere Mühendislerimiz çalışmaya başlarlar ve çözüm arayışına girerler. Çalıştığımız sahada cevapsız soru asla bırakmamak, kolay diyalog kurulabiliyor olmak firma politikası olarak benimsenmektedir.

İşinizin acil olduğunu biliyor ve size imkan dahilinde en kısa sürede vereceğimiz Fiyat Teklifi içinde: Sertifikalandırılacak Ürünlerin Dökümü, fiyat, ödeme şekli, gerekli olan tüm şartlar açıkça ortaya konmaktadır.

Aslında tarafınıza verilen Fiyat Teklifinde, işin parasal boyutundan daha öncelikli olarak Sertifikalandırma işinizin çözülebilir olması birincil kaygımızdır. Çünki belgelendirme işinizin tarafınıza teklif gönderildiğinde zaten çözümü bulunmuştur, sonraki işlemler standart prosedürlerden ibarettir.

Sertifikasyon İşlemleri Esnasında; sorunlara kısmi veya geçici çözümler bulmak yerine tam olarak firma yararına çözmeye çalışıyoruz. Bu konuyu yerine getirebilmek için, Expertlerin iş gezilerinden numune teslimine, testlerden sertifika yazılımına kadar her adımı tek tek organize ediyoruz.

Firmaların ticari veya teknik sırlarının ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu özel bilgilerin, formül, proses ve teknik detayların 3.taraflarla paylaşılmayacağını garanti ederiz.

İşinizin en kısa zamanda bitirilmesi gerektiğinin ne derece önemli olduğunu biliyor ve işlemlerinizi buna göre yürütüyoruz. 

Sertifikasyon işlemleri sonrasında; Müşteri Memnuniyeti İlkesine dayalı olarak; ücretsiz Danışmanlık hizmetimiz sertifikasyon süresince yıllarca devam etmekte ve çıkabilecek sorulara anında cevap verilmektedir.

Piyasada yetersiz kişi ve kuruluşlarca düzenlenmiş belgeler Rusya gümrük işlemleri sırasında ihracatçı ya da üreticilere sorunlar yaratmakta, önemli zaman ya da para kayıplarına yol açmaktadır. Yaptığımız işlemlerde ve sertifikasyonlarda, konuyu önceden yeteri kadar irdeleyerek yüksek bir mühendislik düzeyi ile, dürüst hizmet anlayışı çerçevesinde sonradan sorun çıkmayacak şekilde işlemlerinizi tamamlamayı garanti ediyoruz.
Bu garanti çerçevesinde sertifikasyon süresince istenmeyen bir nedenle oluşmuş olan herhangi bir yanlışlık tarafımızca bedelsiz olarak düzeltilecektir.